Zobrazuji všech 8 výsledků

Branza de Burduf 300g

152 
Měchový sýr Nucet  Francouzi by rádi vymysleli tento sortiment! Tučný a krémový měchový sýr Nucet, vyrobený z kravín a vepřového měchýře, je po dlouhou dobu pochoutkou, která se vrací na naše stoly. Je excelentní pro zapékání na polentě nebo vmíchání do horkých halušek. Ano - je nejvíce podobný Bryndze, jak ji známte.

Feta Bizios v nálevu vážená

62 
FETA sýr BIZIOS sýr z ovčího a kozího mléka.  Jednotlivé kousky vakuově balené. Cena za 100g

Halloumi kyperský sýr 250g

154 
Halloumi sýr je vynikající pro grilování. Nejen že se neroztéká, ale dá se grilovat na rožni. Dosáhnete tak zajímavé kombinace. V místech kde sýr Halloumi leží na kovovém roštu získá sýr příjemnou křupavou chuť a v místech mimo kovový rošt naopak zůstává příjemně měkký a voňavý.

Kefalotyri 250g

154 
Kefalotyri kvalitní, žlutý, tvrdý řecký sýr z kravského mléka. V řecké kuchyni se používá obzvlášť k ke strouhání a sypání na tradiční řecké pokrmy jako gemista, moussaka, či pasticio.

Sahanaki 200g

89 
Sahanaki sýr určený ke smažení bez obalování, výborný jako předkrm i hlavní chod pro vegetariány.Skvělá kombinace kravského, ovčího i kozího mléka.

Telemea de Capra Kozí sýr ve slaném nálevu (vážený)

52 
Farmářský kozí sýr - autentická chuť Rumunska z Fagarašských hor. Cena za 100g. Zboží na váhu, jednotlivé porce jsou vakuově balené.