Džemy a konfity

Zobrazuji všech 11 výsledků

Dulceata caise Meruňkový džem Arovit 340g

92 
Meruňky jsou důležitou potravinou pro zdraví srdce, snižují krevní tlak a bojují s fyzickou a duševní únavou. V meruňkovém džemu Arovit pocítíte svěžest voňavých zralých plodů.

Dulceata de afine Borůvkový džem Arovit 340g

118 
Borůvky bohaté na vitamíny a minerály jsou pomůckou paměti na dlouhou dobu. Tyto poklady a chuť vzácných bobulí plně najdete v borůvkovém džemu Arovit.

Dulceata de capsuni Jahodový džem Arovit 340g

92 
Kdo se netěší na sezónu jahod? Jsou důležité pro zdraví, oči, pleť, imunitu a hlavně chutnají. S jahodovým džemem Arovit je jejich sezóna každý den.

Dulceata de coacaze Černorybízový džem arovit 340g

92 
Černý rybíz prospívá zdraví organismu, staří léčitelé dokonce věřili, že jde o magickou rostlinu. Kouzelná je také plná, autentická chuť džemu z černého rybízu Arovit

Dulceata fructe de padure Džem z lesního ovoce Arovit 340g

92 
Kdykoli budete mít chuť na dezert, snězte džem Arovit berry! Barevné a voňavé bobule jsou zdravé a velmi chutné.

Dulceata visine Višňový džem Arovit 335g

92 
Třešně lze bezpečně konzumovat při chudokrevnosti, pro revitalizaci a tonizaci. Třešňový džem Arovit, kyselý a voňavý, je ideální volbou pro speciální dezerty i k přímé spotřebě.

Dulceata zmeura Malinový džem Arovit 340g

92 
Maliny mají rubínové bobule, nezaměnitelnou chuť a přinášejí vám mládí bez stáří. Tato příjemná vůně a kyselá chuť jsou v malinovém džemu Arovit dokonale zachovány.

Marmeláda jahodová DIETETIC Arovit 225g

60 
Kdo se netěší na sezónu jahod? Jsou důležité pro zdraví očí, pokožky, imunity a hlavně jsou lahodné. S jahodovým džemem Arovit s nízkým obsahem cukru je jejich sezóna každý den.

Marmeláda z lesního ovoce DIETETIC 225g

60 
Kdykoli budete mít chuť na dezert, snězte džem Arovit s nízkým obsahem cukru! Barevné a voňavé bobule jsou zdravé, dietní a velmi chutné.

Meruňková marmeláda DIETETIC Arovit 225g

60 
Meruňky jsou důležitou potravinou pro zdraví srdce, snižují krevní tlak a bojují s fyzickou a duševní únavou. V meruňkovém džemu Arovit s nízkým obsahem cukru ucítíte svěžest vonných plodů

Višňová marmeláda DIETETIC Arovit 225g

60 
Višně lze bezpečně konzumovat při chudokrevnosti, pro revitalizaci a tonizaci. Nízkosacharidový višňový džem Arovit je ideální volbou pro speciální dezerty.