Kamenný obchod

Zobrazuji všech 32 výsledků

Baklava porce cca 70g

40 
Naše signifikantní Baklava je velice oblíbená u našich zákazníků.

Branza de Burduf 300g

152 
Měchový sýr Nucet  Francouzi by rádi vymysleli tento sortiment! Tučný a krémový měchový sýr Nucet, vyrobený z kravín a vepřového měchýře, je po dlouhou dobu pochoutkou, která se vrací na naše stoly. Je excelentní pro zapékání na polentě nebo vmíchání do horkých halušek. Ano - je nejvíce podobný Bryndze, jak ji známte.

Chardonnay de Purcari 75cl

420 
Víno bílé suché
Chardonnay de Purcari navždy zůstane králem bílých vín: nádherné, výrazné a intenzivní.
Odrůda: 100% Chardonnay, alc.13,5% Ročník 2019

Cozonac – domácí pečivo plněné

280 
Tradiční rumunské sladké pečivo (obdoba vánočky) plněné kakaovým krémem s ořechy a rozinkami, nebo ovocnými náplněmi.  

Feta Bizios v nálevu vážená

62 
FETA sýr BIZIOS sýr z ovčího a kozího mléka.  Jednotlivé kousky vakuově balené. Cena za 100g

Halloumi kyperský sýr 250g

154 
Halloumi sýr je vynikající pro grilování. Nejen že se neroztéká, ale dá se grilovat na rožni. Dosáhnete tak zajímavé kombinace. V místech kde sýr Halloumi leží na kovovém roštu získá sýr příjemnou křupavou chuť a v místech mimo kovový rošt naopak zůstává příjemně měkký a voňavý.

Kefalotyri 250g

154 
Kefalotyri kvalitní, žlutý, tvrdý řecký sýr z kravského mléka. V řecké kuchyni se používá obzvlášť k ke strouhání a sypání na tradiční řecké pokrmy jako gemista, moussaka, či pasticio.

Muraturi Kvašená farmářská zelenina cena za KG

240 
Kvašená zelenina mix. Větší kousky zelených rajčat, okurků nakladaček, zelí, kedlubny, červené řepy, květáku. Nejzdravější zpracovaná zeleina.

Pita chléb mražený 17cm

180 
Mražené chlebové placky k rozpečení na grilu, v toasteru, na pánvi.... Bal 10ks.

Prince Vlad Feteasca Neagra 0,75l

380 
Červené víno suché, Vinju Mare, Feteasca Neagra  0,75l Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Principelui Cabernet Sauvignon & Syrah 0,75l

320 
Víno červené suché  Vinju Mare - Cabernet Sauvignon/Syrah  0,75l Řada Prince's Wine zahrnuje suchá červená vína, nezrající mezi 6 měsíci a 18 měsíci, suché bílé a sladké víno a suché růžové víno. Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Principelui Feteasca Neagra 0,75

320 
Víno červené suché Vinju Mare - Feteasca Neagra  0,75l Řada Prince's Wine zahrnuje suchá červená vína, zrající mezi 6 měsíci a 18 měsíci, suché bílé a sladké víno a suché růžové víno. Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Principelui Sauvignon blanc/riesling 0,75l

320 
Víno bílé suché Tamaioasa a Chardonnay  Vinju Mare  0,75l Řada Prince's Wine zahrnuje suchá červená vína, zrající mezi 6 měsíci a 18 měsíci, suché bílé a sladké víno a suché růžové víno. Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Rara neagra de Purcari 75cl

420 
Víno červené suché Rara Neagră de Purcari je únikem z každodenního života – exploze ladnosti a elegance vtělené do vína. Odrůda: 100% Rara neagra, alc.13,5% Ročník 2020

Řecký jogurt Kolios 1 kg

148 
Řecký jogurt je skutečně ten nejlepší jogurt, který Vám udělá nejen dobře v těle, ale také Vám bude chutnat. V čem je řecký jogurt jiný? Přesvědčte se, jaký je rozdíl mezi pravým řeckým jogurtem, a jogurtem „řeckého typu“

Řecký jogurt KRI-KRI 150g

32 
Velmi hustý 10% jogurt bez chemických přísad vyrobený tradičním způsobem

Retsina Malamatina 0,5l

95 
Retsina je suché bílé víno se zvláštní charakteristickou chutí a vůní pryskyřice.

Sahanaki 200g

89 
Sahanaki sýr určený ke smažení bez obalování, výborný jako předkrm i hlavní chod pro vegetariány.Skvělá kombinace kravského, ovčího i kozího mléka.

Salam de Sibiu Cris Tim 350g

320 
Tradiční rumunský sušený salám se specifickým povrchem. Jedinečná chuť oceňovaná rumuny i zahraničními konzumenty po desítky let.

Salam Sasecs Cris-Tim 350g

180 
Tradiční rumunský salám s přirozenou nevtíravou chutí použitých surovin, bez Eček, glutamanů a lepku.

Telemea de Capra Kozí sýr ve slaném nálevu (vážený)

52 
Farmářský kozí sýr - autentická chuť Rumunska z Fagarašských hor. Cena za 100g. Zboží na váhu, jednotlivé porce jsou vakuově balené.

Vánoční drobné cukroví (za kg)

900 
Sezonní nabídka - jako každé Vánoce i letos pro Vás budeme péct kvalitní domácí vánoční cukroví. Rezervace od listopadu 2022

Varza murata – Kvašená zelná hlávka

90 
Rumunské farmářské kvašené zelí - hlávka. Uvedená cena je za kilogram. Hlávka je v rozmezí 1,5 - 2,5 kg.

Vejce XL/XXL

Čerstvá vejce XL, většinou dvoužloutková 70g+/80g+ podestýlková