Kamenný obchod

Zobrazuji všech 24 výsledků

Baklava porce cca 70g

40 
Naše signifikantní Baklava je velice oblíbená u našich zákazníků.

Branza de Burduf 300g

164 
Měchový sýr Nucet  Francouzi by rádi vymysleli tento sortiment! Tučný a krémový měchový sýr Nucet, vyrobený z kravín a vepřového měchýře, je po dlouhou dobu pochoutkou, která se vrací na naše stoly. Je excelentní pro zapékání na polentě nebo vmíchání do horkých halušek. Ano - je nejvíce podobný Bryndze, jak ji známte.

Chardonnay de Purcari 75cl

420 
Víno bílé suché
Chardonnay de Purcari navždy zůstane králem bílých vín: nádherné, výrazné a intenzivní.
Odrůda: 100% Chardonnay, alc.13,5% Ročník 2019

Feta Bizios v nálevu vážená

62 
FETA sýr BIZIOS sýr z ovčího a kozího mléka.  Jednotlivé kousky vakuově balené. Cena za 100g

Halloumi kyperský sýr 250g

154 
Halloumi sýr je vynikající pro grilování. Nejen že se neroztéká, ale dá se grilovat na rožni. Dosáhnete tak zajímavé kombinace. V místech kde sýr Halloumi leží na kovovém roštu získá sýr příjemnou křupavou chuť a v místech mimo kovový rošt naopak zůstává příjemně měkký a voňavý.

Kefalotyri 250g

168 
Kefalotyri kvalitní, žlutý, tvrdý řecký sýr z kravského mléka. V řecké kuchyni se používá obzvlášť k ke strouhání a sypání na tradiční řecké pokrmy jako gemista, moussaka, či pasticio.

Pita chléb mražený 17cm

180 
Mražené chlebové placky k rozpečení na grilu, v toasteru, na pánvi.... Bal 10ks.

Prince Vlad Feteasca Neagra 0,75l

420 
Červené víno suché, Vinju Mare, Feteasca Neagra  0,75l Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Prince Vlad Merlot 0,75l

420 
Červené víno suché  Vinju Mare odrůda Merlot 0,75l Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Principelui Cabernet Sauvignon & Syrah 0,75l

320 
Víno červené suché  Vinju Mare - Cabernet Sauvignon/Syrah  0,75l Řada Prince's Wine zahrnuje suchá červená vína, nezrající mezi 6 měsíci a 18 měsíci, suché bílé a sladké víno a suché růžové víno. Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Principelui Feteasca Neagra 0,75

320 
Víno červené suché Vinju Mare - Feteasca Neagra  0,75l Řada Prince's Wine zahrnuje suchá červená vína, zrající mezi 6 měsíci a 18 měsíci, suché bílé a sladké víno a suché růžové víno. Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Principelui Sauvignon blanc/riesling 0,75l

320 
Víno bílé suché Tamaioasa a Chardonnay  Vinju Mare  0,75l Řada Prince's Wine zahrnuje suchá červená vína, zrající mezi 6 měsíci a 18 měsíci, suché bílé a sladké víno a suché růžové víno. Vína jsou součástí kategorie DOC CMD - Mehedinți, Vînju Mare - víno s kontrolovaným označením původu získané z hroznů sklizených v plné zralosti.

Rara neagra de Purcari 75cl

420 
Víno červené suché Rara Neagră de Purcari je únikem z každodenního života – exploze ladnosti a elegance vtělené do vína. Odrůda: 100% Rara neagra, alc.13,5% Ročník 2020

Řecký jogurt Kolios 1 kg

148 
Řecký jogurt je skutečně ten nejlepší jogurt, který Vám udělá nejen dobře v těle, ale také Vám bude chutnat. V čem je řecký jogurt jiný? Přesvědčte se, jaký je rozdíl mezi pravým řeckým jogurtem, a jogurtem „řeckého typu“

Řecký jogurt KRI-KRI 150g

32 
Velmi hustý 10% jogurt bez chemických přísad vyrobený tradičním způsobem

Retsina Malamatina 0,5l

95 
Retsina je suché bílé víno se zvláštní charakteristickou chutí a vůní pryskyřice.

Sahanaki 200g

109 
Sahanaki sýr určený ke smažení bez obalování, výborný jako předkrm i hlavní chod pro vegetariány.Skvělá kombinace kravského, ovčího i kozího mléka.

Salam de Sibiu Cris Tim 350g

320 
Tradiční rumunský sušený salám se specifickým povrchem. Jedinečná chuť oceňovaná rumuny i zahraničními konzumenty po desítky let.

Vánoční drobné cukroví (za kg)

900 
Sezonní nabídka - jako každé Vánoce i letos pro Vás budeme péct kvalitní domácí vánoční cukroví. Rezervace od listopadu 2022

Vejce XL/XXL

Čerstvá vejce XL, většinou dvoužloutková 70g+/80g+ podestýlková